KKK

E-poe kasutajaks registreerumine on lihtne. Vajutades keelevaliku kõrval olevale inimese kujulisele ikoonile, avaneb paremal moodul, mille alaosas tuleb vajutada "Loo konto" ikoonile ning seejärel sisestada registreerumiseks vajalik informatsioon. Registreerunud ja kasutajana sisseloginud  kliendile kehtib püsikliendi soodustus -5% tavahinnaga toodetelt.  Juba soodushinnaga olevatele kaupadele muud soodustused ei lisandu. 

Kui tellimuse kinnitus ei ole tulnud e-posti aadressile, siis on võimalik, et see on läinud rämpsposti/spam kausta. See esineb peamiselt gmail.com kasutajatel.

Juhul kui märkasite tellimuses viga, on Teil võimalus tellimust muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks helistage +372 5919 6111 või kirjutage email epood@nordbaby.com.

Ostukorvis on kuvatud ainult need kauplused, kus ostukorvis olevad tooted on kohapeal koheselt saadaval. Juhul kui soovitud tooteid kaupluses saadaval ei ole siis kauplust ostukorvis ei kuvata ja sellisel juhul on ostukorvi valikus kuvatud muud tarneviisid.

Tooted, mille juures on kuvatud tarneaeg 1-4 tööpäeva on laos koheselt saadaval ja tarnitakse kliendile 1-4 tööpäeva jooksul (Eesti siseselt) olenevalt kliendi valitud transpordiviisist v.a juhul kui ostukorvis on erineva tarneajaga tooteid, mis pikendavad kogu tellimuse tarneaega. Juhul, kui toode ei asu meie kesklaos, kuvatakse toote juures välja uus transpordi informatsioon. Kui toode on meie lattu alles saabumas, siis kuvatakse kauba eeldatav saabumise kuupäev.

Tooted, mille juures on kuvatud tarneaeg 14-30 tööpäeva on tellimisel. Sellisel juhul saate tootele vormistada eeltellimuse ja reserveerida seeläbi endale toote, kauba lattu saabumisel. Lisainformatsiooni saamiseks palume ühendust võtta e-poe klienditoega +372 59 196 111 või epood@nordbaby.com.

Teile saabub e-postile kinnitus, kui tellimus on komplekteeritud ja kaup on Teie valitud kaupluses valmis väljastamiseks, seejärel võite tootele järgi minna. Nädalavahetusel vormistatud tellimusi käsitleme järgmisel tööpäeval.

Sama tehingu raames tooteid ümber vahetada ei saa. Leides e-poest uue ja sobivama toote, on Teil võimalik sooritada uus ost, selle eest tasudes. Mittesobivad tooted saate tagastada 14 päeva jooksul, saades seejärel tagasi nende eest makstud raha.

E-poest ostetud kauba saab soovikorral tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Pakiautomaati tellitud kauba tagastusaega hakatakse arvestama alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata (kliendil on õigus tootega tutvuda samal viisil, nagu kaupluses kohapeal, ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil). Kauba tagastamiseks tuleb saata tagastusavaldus epood@nordbaby.com ning tagastada kaup Teile sobival viisil. Kaupa on võimalik tagastada koos tagastus avaldusega Teile lähimasse Nordbaby kauplusesse või saates kaup meile tagasi postiga. 
Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient. 
Lisainformatsiooni tingimuste kohta leiate „Ostuinfo“ alt.

Pretensioonide korral palume koheselt toote kasutamine lõpetada ning kirjutada meile epood@nordbaby.com või helistada +372 5919 6111.  Emaili teel lisage juurde video või pilt probleemist, ostutõendavast dokumendist ning kirjeldus probleemist. Vastame kirjale esimesel võimalusel, et leida sobiv lahendus.

Toote saadavust saate kontrollida vajutades toote juures olevale lingile „Saadavus kauplustes“ seejärel, kuvatakse toote saadavus kaupluste lõikes. Toote saadavust meie kesklaos ei kuvata. 

Nordbaby kaupluste kinkekaardiga e-poes kahjuks tasuda ei ole võimalik. Kinkekaardiga on võimalik tasuda vaid Nordbaby kauplustes kohapeal. Kinkekaardiga ostu sooritamiseks palume külastada lähimat Nordbaby kauplust. Juhul kui soovitud tooteid kaupluses saadaval ei ole võite kauplusega eelnevalt ühendust võtta, et kauplus saaks soovitud tooted Teie jaoks kauplusesse tellida. 
Kinkekaardi saldot ning kehtivusaega saab soovikorral kontrollida tel: +372 59 196 111