Lastejalatsid

Väikelapsed kasvavad kiiresti ja neile on pidevalt vaja uusi jalanõusid. Seetõttu on oluline, et lapsel oleksid mugavad ja kvaliteetsed jalatsid igaks otstarbeks. Nordbaby valikust leiate parimad laste jalatsid ja kingad, mis on nii funktsionaalsed kui ka stiilsed.

Vali kategooria

HEA TEADA LASTE JALANÕUDE KOHTA

Lastele parimate jalatsite valimine ei erine väga palju sellest, kuidas endale jalanõusid valiksite. Peate leidma kvaliteetsed laste jalanõud, mis suurele kulumisele vastu peavad. Ehkki enamik vanemaid eeldab, et lapsed kasvavad jalanõudest välja, võite üllatuda nähes, kui palju jalatseid lapsed läbi kulutavad!

Just nagu täiskasvanud, vajavad ka lapsed erinevate sündmuste ja ilmastikuolude jaoks erinevaid jalanõusid. Lõppude lõpuks on ju lapsega parki jalutama minemine väga erinev nendega esimest korda matkama minekust.

Heade lastejalatsite valimisel on kõige olulisem aspekt mugavus. Laps kannab jalanõusid mitmeid tunde korraga, seega veenduge, et need oleksid seest pehmed. Lisaks tehke kindlaks, et valite õige suuruse – tähtis on, et  jalanõu ei ole  liiga suur, kuid samas on siiski pisut kasvuruumi. Jalatsil ei tohiks olla rohkem kui 0,5cm kasvuruumi, sest vastasel juhul suureneb komistamisoht.

Kui laps on piisavalt vana, võite tema käest küsida, kas jalanõud on mugavad. Lisaks kontrollige alati järele, et kingad kusagilt lapse jalgu ei pigistaks.

Kõik teavad, et lastel on uskumatult palju energiat. Nad armastavad igal võimalusel oma ümbrusega tutvuda, seega peate leidma jalatsid, mis neile vajalikku tuge pakuvad. Hankige erinevate olukordade jaoks erinevad jalanõud, kuna aktiivsed tegevused õues vajavad spetsiifilisemaid jalatseid, puhkepäevad aga pehmemaid kingi või toasusse.

Kindla päeva ja tegevuse jaoks sobiliku jalanõu valimisel peaks saama määravaks temperatuur ja ilm. Lastele jalanõusid ostes tuleks alati pidada silmas aastaaegu. Kuumadel suvepäevadel on heaks valikuks suletud varbaosaga sandaalid või kerged tennised. Külmema ilma või vihma tarbeks on aga mõistlik hankida kõrgema sääreosaga saapad ja kummikud. Talviseks ajaks sobivad vettpidavad, soojad ja paksema tallaga saapad.

Kõik vanemad tahavad, et nende lapsed stiilsed välja näeksid, ning nüüd saate valida paljude erinevate ja mugavate jalanõude seast. Lisaks on valikus palju erinevaid värve ja mudeleid.

Nagu eelpool mainisime on ülioluline leida jalatsid, mis tavapärasele kulumisele vastu peavad. Mängides, kulutavad lapsed suurel määral kõiki oma asju, eriti aga jalatseid. Parim viis kvaliteetsete laste jalanõude leidmiseks on kontrollida materjali ja lugeda tagasisidet, et saada teada, mis varasematel klientidel öelda on.