Emale

Lapseootus ning lapse sünd toovad igale lapsevanemale rohkelt rõõmu ja annab elule täiesti uue tähenduse. Uue lapse saabumine perre muudab oluliselt igapäevast elurütmi, mistõttu on hea lapse sünniks juba varakult valmistuda. 

Vali kategooria

KÕIK VAJALIK NII EMALE KUI KA TULEVASELE EMALE

Nordbaby valikus on suur valik praktilisi tooteid emale, mis aitavad muutustega kiirelt kohaneda ja muudavad igapäevased toimetamised beebiga mugavaks ja lihtsaks. Raseduse ajal on naise tervis, mugavus ja heaolu äärmiselt oluline. Nordbaby tootevalikus on lapseootel naistele rohkelt tooteid, mis aitavad naist nii raseduse ajal kui ka pärast lapse sündi – riided tulevasele emale, abivahendid ja tarvikud rinnaga toitmise jaoks ning imetamispadjad.

Igapäevaseks kandmiseks mõeldud kõhtu toetavad retuusid, aluspesu ja vööd hoiavad raseduse ajal kõhtu ja selga soojas ning aitavad ennetada seljavalusid. Lisaks on Nordbaby’s lai valik erinevate lõigetega imetamisrinnahoidjaid, mis on rinnaga toitmisel suureks abiks.
Unekvaliteet on tulevasele emale väga oluline ja hea uni soodustab lapse tervislikku arengut ema kõhus. Tihtipeale võib aga olla mugava magamisasendi leidmine raseduse ajal keeruline. Doomoo universaalseid ja praktilisi imetamispatju võib raseduse ajal kasutada mugava magamisasendi leidmiseks. Pärast lapse sündi on imetamispadjad abiks rinnaga või lutipudelist toitmisel, kohanedes nii emaga kui ka kasvava lapsega. Lisaks sellele on võimalik kasutada imetamispatja ka toetamaks väikelast istudes või lamades.

Rinnaga toitmine on loomulik elu osa. Tänapäeval on rohkelt abivahendeid, mis aitavad muuta rinnaga toitmine lihtsaks ja mugavaks nii emale kui ka beebile. Vali endale sobiv imetamisrinnahoidja ja rinnapump, mille abil saab stimuleerida õrnalt loomulikku piimaeritust ning mis aitab kiire ning aktiivse elutempo juures kombineerida rinnaga ning pudeliga toitmist. Rinnapumbad on manuaalsed või elektroonilised – vali endale sobiv lahendus! Selleks, et vältida rinnapiima lekkimist, soovitame imetaval emal kasutada ühekordseid lekkekindlaid rinnapatjasid, mis jäävad riiete all märkamatuks.