Avent koolikutevastane lutipudel, AirFree™ avaga 125ml, 0+

Vali värv:

Vali suurus:

Vali kogus:

  • € 10.90
Püsikliendi hind: € 10.36 (- 5 %)
(Product)PRODUCT is in stock
 

 

Loodud vähendama koolikuid, gaase ja toidu ülesajamist*

Piim suunatakse kõhtu, õhk eemaldatakse

AirFreeTM-i süsteemi eesmärk on vähendada beebi poolt allaneelatava õhu kogust. Horisontaalasendis lutt püsib püstiasendis toitmisel piima täis. Beebi poolt allaneelatava õhu koguse vähendamine aitab leevendada tavalisi söömisel esinevaid probleeme nagu koolikud, gaasid ja toidu ülesajamine.

Püstiasendis toitmise lihtsustamiseks lukustab piima pudelisse ja hoiab õhu pudelist väljas

Lutt on alati piimaga täidetud, isegi kui pudel on horisontaalselt, et laps saaks süüa loomulikumas sirge seljaga asendis. See aitab ennetada toidu ülesajamist, lihtsustab allaneelamist ning muudab toitmise nii teie kui ka lapse jaoks meeldivamaks.

Lutt on täidetud piima, mitte õhuga

Meie ainulaadne AirFreeTM-i õhuava suunab õhu lutist eemale ja nii neelab laps joomise ajal vähem õhku. See aitab ennetada tavalisi toitmisel esinevaid probleeme nagu koolikud, toidu ülesajamine ja gaasid.

Koolikutevastane süsteem, mis vähendab tõestatult koolikuid ja rahutust*

Kliinilised uuringud on näidanud, et Philips Aventi lutipudel vähendab koolikute teket ja rahutust*. Kuidas? Lutisisene klapp ennetab vaakumi teket beebi joomise ajal ja võimaldab lapsel katkestamatult süüa. See aitab ennetada koolikuid, gaase, toidu üles- ja väljaajamist.

•·         AirFreeTM-i süsteemi eesmärk on vähendada beebi poolt allaneelatava õhu kogust. Horisontaalasendis lutt püsib püstiasendis toitmisel piima täis. Beebi poolt allaneelatava õhu koguse vähendamine aitab leevendada tavalisi söömisel esinevaid probleeme nagu koolikud, gaasid ja toidu ülesajamine.

•·         80% emadest nõustus, et neil oli beebiga „vähem toitmisega seotud probleeme". Testis osales 144 kodust ema ja see toimus 2017. aastal USA-s.

•·         2-nädalastel imikutel, keda toideti Philips Aventi pudeliga, esines tavalise pudeliga toitmisega võrreldes vähem koolikuid ja märkimisväärselt vähem rahutust, võrreldes imikutega, keda toideti konkurentide pudeliga.

•·         Mis on koolikud ja kuidas need imikut mõjutavad? Osaliselt põhjustab koolikuid toitmise ajal allaneelatav õhk, mis tekitab imiku seedeelundites ebamugavust. Sümptomiteks on nutmine, rahutus, väänlemine ja toidu väljaajamine.

Mudeli kood: 11-SCF810/14
Tootekood: 233083
Värv: White
N/A
Unisex

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!